Про мене

Illustration

Шлях у професії

Мене звуть Катерина Булгакова.Я вже 50 років у психології, з них 25 – у Транзакційному Аналізі.
Мені вдалося першою в Україні отримати міжнародну кваліфікацію Сертифікованого Транзактного Аналітика в психотерапії у 2008 році. А з 2011 я почала супервізувати та вести навчальні тренінги у статусі попереднього Тренера та Супервізора (ПТСТА-П).
З того часу випустила понад 200 фахівців, які закінчили чотирирічний курс (202) "ТА в психотерапії". 
Близько 70 людей продовжують свій шлях у моїх групах, освоюючи цікавий практичний матеріал та навички роботи з клієнтами.

Мій стиль викладання креативний, вільний, підтримуючий, структурний, орієнтований на розуміння. Мої пріоритети - творчість та розвиток, а девіз "Глибоко і просто!". Саме тому я створила декілька авторських проектів.


Один з яких - "Поглиблене дослідження Особистісних Адаптацій" вже багато років має попит у психологів і не тільки.У березні 2022 року я склала найскладніший іспит, що складається з трьох частин і отримала найвищий статус у ТА: повний Тренер та Супервізор ТА (ТСТА – П).
І тепер я маю право готувати тренерів та Супервізорів на цільовому рівні.І, звичайно ж, мені захотілося створити щось саме для практиків, допомагаючи їм професійно зростати і ставати ще успішнішими. Так народилася "Група Підвищення Професійної Майстерності" та проект "Робота з групами в ТА Теорія та практика."
Крім групової роботи я також проводжу індивідуальні сесії, як терапевтичні, так і супервізійні!
І ще, від початку ТА в Україні я активно сприяла розвитку нашої спільноти.Є натхненником та засновником ТА асоціацій у нашій країні.Була обрана делегатом від Української асоціації ТА до Європейської (ЄАТА).
Нині – голова Ради Тренерів УСТА (Українська спільнота транзактного аналізу).І продовжую залишатися членом ЄАТА та ІТАА – міжнародних ТА асоціацій.Моя Місія – нести у світ Транзактний Аналіз, за ​​допомогою якого можна змінити своє життя та стати Переможцем!

Мої проекти

Поглиблене дослідження Особистісних АдаптаційНа цьому тренінгу учасники отримують можливість досліджувати свої особливості зсередини, а також зрозуміти, що відбувається в інших людях та як краще знаходити та підтримувати контакти з ними.
Група Підвищення Майстерності Це регулярні зустрічі з тренерами, практиками та студентами. Зазвичай я представляю коротко теоретичну тему із сучасного ТА. Після цього проводжу супервізії різного формату, дискусії та обговорення складних випадків.
Робота з групами в ТА. Теорія та практикаЄ унікальним п'ятимісячним багаторівневим курсом з теорією і практикою навчання лідерів груп. Курс не є тренінгом Тренерів, а сфокусований на глибокій підготовці саме ведучих психотерапевтичних груп у ТА.

Про особисте 

У мене є чоловік, двоє дорослих дітей (обидва з вищою музичною освітою) та онуки. З дочкою Ксенією Баришевською успішно співпрацюємо. Ксенія – менеджер моїх великих проектів, друг та соратник.
Мої уподобання на дозвіллі - музика, подорожі, котики, квіти, фігурне катання. Люблю фотографувати, читати, складати есе та вірші. Пишу книгу: "Моє життя і ТА". 
Люблю все смачне та красиве, природу, неформальне спілкування з друзями. Добре, коли це поєднується.